Kategorie
  • Pro muže
  • Pro ženy
  • Oblíbené
  • Novinky
Dobrou noc s abecedou nebo zlomky. Naučné polštářky  jsou skvělým dárkem pro školáky

Dobrou noc s abecedou nebo zlomky. Naučné polštářky jsou skvělým dárkem pro školáky

Učení a večerka. Dvě ne úplně oblíbené věci, kterými vaše děti ve většině případů příliš nepotěšíte. Ovšem i to nepříjemné se dá proměnit v příjemné. Navíc naučí i pobaví současně. „Chytré“ polštářky patří do každé postýlky!

Proměňte dárky v zážitek. Mohou být  překvapením i pořádným dobrodružstvím

Proměňte dárky v zážitek. Mohou být překvapením i pořádným dobrodružstvím

Narozeninová oslava se neobejde bez dárku. Jenže, co vybrat, aby to nebylo pořád dokola? Vsaďte na originální dárek k narozeninám na míru. Přizpůsobíme ho oslavenci, respektive vaší objednávce. S výběrem na fotodeky.cz jistě nešlápnete vedle.

Ženy Vašeho života si zaslouží to nejlepší. Rozmazlujte je milými dárečky

Ženy Vašeho života si zaslouží to nejlepší. Rozmazlujte je milými dárečky

Hýčkejte své milované ženy. Pomohou Vám s tím květiny, dobroty i dárečky. Každá žena nejenže ráda slyší hezká slova, ale má ráda drobná překvapení nebo originální dárky. A to nejen ve chvíli, kdy slaví narozeniny, jmeniny, výročí, úspěch v práci, promoci či maturitu.

Vyber fotografii, produkt a daruj tak kus sebe. Tenhle dárek bude jediný na světě

Vyber fotografii, produkt a daruj tak kus sebe. Tenhle dárek bude jediný na světě

Nejvěrohodněji a nejlépe zachytí naše životní momenty fotografie. Můžeme si díky nim připomenout významné chvíle i osoby – seznámení s životní láskou, svatební den, narození dítěte, oslavu babiččina jubilea i snovou dovolenou. Ať už je vaše oblíbená fotografie jakákoli, nemusí skončit jen jako spořič telefonu nebo vyvolaná ve fotoalbu. Může se klidně stát originálním dárkem, kterým darujete kus sebe. Poradíme vám, čím vším se váš snímek může stát.