Kategorie
IMPAR SUBLIMACE a.s.

Deky z vlastních fotografií

Potřebujete originální dárek? Doporučujeme největší hit deky z vlastních fotografií, která zaručeně potěší jelikož je to velmi originální dárek, který obdarovaného nejen zahřeje ale neuvěřitelně potěší!
Stačí se jen zamyslet co má obdarovaný rád. Jsou to vnoučata? Partner? Domácí mazlíček? Zážitky z dovolené? To vše  vypadá na dece  úžasně a tvorba v našem  nejmodernějším online designeru zabere jen pár minut. Deky si můžete vytvořit dle vlastní představy s neomezeným množstvím fotografií a textů nebo jednoduše využijte naše šablony pro tvorbu vlastní deky.

 

99% lidí miluje svoje vnoučátka a nejraději by s nimi strávili co nejvíce času, proto každého 
velice potěší, když se bude moci zachumlat do deky s jejich fotografiemi. Dárek co sklidí zaručeně úspěch.

 

  

Deku nevyužívají pouze lidé, ale pejsci se rádi zachumlají do hřejivé fleecové deky na které jsou na vždy zvěčněny. Není to snad roztomilé? Zvířátka má každý rád a komu by neudělala radost deka z fotek jeho mazlíčků? Představte si tu radost obdarovaného až bude moci večer se svými mazlíčky zahřát tou nejhezčí dekou na světě. Pokud máte zájem o deky pro pejsky tak nabízíme i menší rozměry fotodek.

 

 

Dýcháte pouze pro svého partnera? On to má jistě stejně a proto ho jistě nepotěší nic víc než vaše společné fotografie které můžete originálně zvěčnit třeba na dece. Chcete také fotky ve tvaru srdíčka? stačí použít naší šablonu a deku budete mít vytvořenou za pár minut v jedinečném designu. Na deku k fotkám můžete dopsat vlastní text, takže vaše vyznání můžete zvěčnit spolu s fotografiemi.

 Deka je ideální dárek ke všem příležitostem: Vánoce, Narozeniny, Valentýn, Narození miminka, Svatby

 

 

 

Pro ty nejnáročnější jsme přichystali prošívanou fotodeku, která je potištěna z obou stran, které se k sobě sešijí s vrstvou vatelínu čímž vznikne opravdu silná deka, která již dokonce nahradí peřinu.

        

 

  

Obáváte se životnosti fotodeky? Tak to opravdu zbytečně jelikož tisk provádíme nejmodernější a nejšetrnějším způsobem jakým to jen lze, a to Sublimací při které se Ecosolventní barvivo dostává přímo do struktury vlákna, proto deku můžete bez obav prát, aniž by se tisk poškodil

 

S výrobou originálních dek z vlastních fotografií jsme přišli jako první v Evropě již v roce  
2013 a garantujeme prvotřídní kvalitu materiálu a zákaznické podpory, která vám ráda pomůže vytvořit jedinečný dárek.

 Zpět na výpis článků