Potěšte svou maminku na den matek, který je 12.5. Originální dárky pro maminky naleznete zde.

Kategorie

Videonávody

V této kategorii jsme pro vás připravili dvě videa.
Můžete zde nalézt návody, jak postupovat při tvorbě jakéhokoliv produktu z vlastních fotografií a jak si správně stáhnout obrázek v požadované kvalitě.

1. Jak hledat obrázky s požadovaným rozlišením:

 

V tomto videu se dozvíte, jak správně vybrat a stáhnout obrázek z internetu, aby vyhovoval daným parametrům a jeho kvalita byla dostačující pro tvorbu vámi zvoleného produktu. Nejvyšší rozlišení budete potřebovat v případě, že zvolíte produkt z jedné fotografie či obrázku. Jedná si hlavně o produkty:  deka maxi (140×200 cm), deka klasik (120×150 cm) a povlečení na peřinu (140×200 cm). Na tyto produkty (předešvším na maxi deku a peřinu) doporučujeme rozlišení 20 – 70 Mpx. Na polštářky doporučujeme 10 – 20 Mpx.
 

2. Video návod, jak tvořit objednávku:

V tomto videu vám názorně ukážeme, jak postupovat při vytváření produktu z vlastních fotografií či obrázků. Ve videu naleznete jakými způsoby lze fotky rozmístit, jaké barvy zvolit na pozadí, s fotkami  lze i libovolně otáčet, zmenšovat je či zvětšovat. Vaše fotografie lze na produktu kombinovat s našimi motivy a lze vkládat i různé nápisy nebo věty, slogany či motta.

V případě, že si nebude s něčím vědět rady nebo budete mít jakékoliv dotazy na naše videa, neváhejte a obraťte se na nás. Vaše dotazy rádi zodpovíme na našem telefonním čísle či emailové adrese.