Připravte se na konec školního roku a udělejte radost oblíbenému vyučujícímu dárkem na památku. Originální dárky a doplňky pro učitelky najdete zde.

Kategorie
IMPAR SUBLIMACE a.s.

Staré fotografie přivedeme zpět k životu

Přemýšlíte nad originálním fotodárkem, ale bohužel nemáte fotografie v elektronické podobě? 

 

 

 

Jednoduše fotografie naskenujte na co největší rozlišení; takovou fotografii lze běžne použít i v 3x větším rozměru než je originální fotografie. Nemáte kopírku, ale fotografie ze kterých byste si přáli jedinečné fotodárky? Jsme Vám plně k dispozici a za menší poplatek můžeme fotografie oskenovat za Vás.

Vše jsme pro Vás vyzkoušeli na Fleecové dece. Vzali jsme 14 starých fotografií, které jsem proměnili v pěknoufotodeku. Posuďte sami zda je lepší mít staré fotografie schované na půdě, nebo jim opět vdechnout život a vytvořit neobyčejný dárek, který dojme. Dovedete si představit tu radost obdarovaného, když uvidí svoje staré fotografie, o kterých, již něměl ani tušení, jelikož se rozpadaly někde na půdě?

 

 

 

Černobílé fotografie se dají použít díky naší nejmodernější výrobě na veškeré produkty v naší nabídce: Fotoplátna, Fotodeky, Fotopolštářky, osušky z fotografií , ostaní produtky z fotografií

V případě, že budete chtít poradit nás neváhejte kontaktovat - jsme tu pro Vás :)

 Zpět na výpis článků